Lunch Gdynia

Dopadł Cię mały głód i szukasz dobrego pomysłu na to, co zjeść na lunch w Gdyni? Świetnie trafiłeś. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym menu, w którym znajdziesz burgery i frytki, dzięki którym pokonasz nie tylko mały, ale też ogromny głód!
nasze menu
Przedstawiając Ci naszą burgerownię chcemy powiedzieć, że zatrudniamy najlepszych kucharzy, którzy korzystając ze sprawdzonych przepisów i składników o najwyższej jakości przygotowują burgery, które pokochali mieszkańcy całej Gdyni. Nasze jedzenie w formie obiadów, kolacji czy lunchów w Gdyni serwowane jest nie tylko w naszym lokalu zlokalizowanym przy ulicy Morskiej 95, ale też w domach i biurach naszych Klientów. A to dlatego, że na naszej stronie internetowej swój wymarzony lunch zamówić możesz z dostawą na wskazany adres!
Zachęcamy Cię do dokładnego zapoznania się z naszym menu, w którym znajdziesz wiele różnych burgerów, nie tylko z mięsa wołowego, ale też z mięsem z piersi kurczaka, przygotowaliśmy dla Ciebie nawet vegeburgera, który również ma wielu zwolenników. Dodatkowo zamawiając lunch w naszej restauracji możesz pomyśleć o zamówieniu frytek lub napoju, na który właśnie dziś masz ochotę.
Nie zwlekaj więc dłużej, ale już teraz zamów smaczny lunch, który doda Ci energii na pozostałą część dnia. Dowieziemy go do Ciebie w ekspresowym czasie!